Oficiální zástupce Mahle pro Českou a Slovenskou republiku
Náhradní díly vhodné pro motory Deutz a jiné zemědělské motory.
Náhradní díly vhodné pro motory Cummins, Perkins a jiné stavební stroje.
Bosch a Delphi vstřikovače, palivové vstřikovací čerpadla a jiné díly.

Heavy Duty Truck Spare Parts

Offers / Sales

About us

Společnost ACRO GROUP s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku již v roce 2000. Neskromně tedy můžeme říci, že jsme firma, která během svého působení posbírala již mnoho zkušeností a v oboru prodeje náhradních dílů je velice stabilní.

Naší největší devizou je kvalitní mladý a dynamický tým, připravený řešit požadavky svých klientů. Nezáleží na tom, zda je klient velká společnost či koncový zákazník, ochotně čelíme všem výzvám a společnými silami se vždy snažíme dospět k vytyčenému cíli. Garantujeme kvalitu jak námi prodaných produktů, tak poskytnutých služeb. Mluvíme 5ti světovými jazyky.

Naší hlavní činností je prodej náhradních dílů a motorových součástí. Jsme hrdým autorizovaným dealerem značky MAHLE (aftermarket). Umíme poskytnout příznivé ceny na originální náhradní díly značek WABCO (celý sortiment), IVECO (motorové díly) a také na díly vhodné do motorů DEUTZ, CUMMINS, PERKINS a TATRA. Prohlédněte si náš internetový obchod a naleznete i různé univerzální zboží a mnoho dalšího. Rádi přijmeme Vaši poptávku a na jejím základě s Vámi zkonzultujeme cenu a termín dodání v případě objednání. Nepřetržitě pracujeme na rozšiřování našeho sortimentu, abychom svým zákazníkům mohli poskytnout co nejširší spektrum produktů

Společnost má sídlo i sklad na Praze 10, tudíž dodání náhradních dílů, které máme skladem je přepravní společností obvykle uskutečněno do druhého dne od objednání.

Těšíme se na spolupráci!

E-shop

Vítáme Vás na stránkách e-shopu společnosti ACRO GROUP s.r.o. Můžeme Vám zde  nabídnout náhradní díly pro nákladní vozy a taktéž  pro dieselové motory.

Obsahem e-shopu jsou náhradní díly a příslušenství jako posilovače spojky, lamely spojky, ventily, olejová a palivová čerpadla, hlavy válců, vstřikovače, nádrže paliva, brzdové válce,výfukové trubky, startéry atd.  a to  vše za velmi  vyhodné  ceny.

Contact

ACRO GROUP, s.r.o.
Františka Diviše 1275/1a
104 00  Praha-Uhříněves
Czech Republic

E-mail: info@dlcz.cz
Phone: +420 272 770 032
Phone: +420 777 988 689
Phone/fax: +420 267 311 682

How can we help you?
If you have any questions concerning the products, please don't hesitate to contact our Support.
+420 777 988 689